جستجو کنید

برگزاری کارگاه های آموزشیِ والدین در طول برگزاری دوره آموزشی کودکان و نوجوانان

کل دوره

کارگاه‌های اموزشی به والدین

به قلک شیشه‌ای خوش آمدید | تلفن تماس :  09112771663 | ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

برگزاری کارگاه های آموزشیِ والدین در طول برگزاری دوره آموزشی کودکان و نوجوانان

رایگان
دسته بندی:
امتیاز کاربران:
همایش قلک شیشه ای

درباره این کلاس

قبل از خواب مسواک میزنم پسرم هم مسواک میزنه پشت فرمون اتومبیل با عصبانیت برای ماشین جلویی بوق میزنم تا هر چی زودتر از چراغ سبز رد بشم اونم روی جاده مقوایی برای ماشین های جلوی بوق های ممتد میزنه گاهی اوقات دچار وسواس میشوم و برای آبکشی ساده دستم ۵ یا ۶ بار دستمو زیر آب می برم اون هم دستهای نوچ شده خودشو پنج یا شش بار میشوره
برای گنجشک سرتراس هر صبح یه مشت ارزن و خُرده های نون میذارم تا طفلی ها توی سرما ی زمستون بی غذا نمونن ،اون هم برای مورچه های توی راهروی آشپزخونه قند میزاره .
دیرو زبا مامانم پشت تلفن ازستاره دخترخالم میگفتم که رفته یه سرویس ۱۲ پارچه ناهار خوردی عین مدل مال من خریده، امروز پسرم برای باباش از ماجرای پاک کن خرید ن همکلاسیش رهام تعریف میکرد که رفته این پاک کن اون خریده.
بله! ماجرا از این قراره که شما الگوی رفتاری فرزند خودتان هستید ،همه ی کودکان آیینه ای زلال و شفاف اند که انعکاس رفتار شما در انها هویدا خواهد شد.
موسسه قلک شیشه ای با این باور که کودکان رفتار های مالی والدین خود را همانند دیگر رفتارهای آنها تقلید خواهند کرد همواره با آموزش سواد مالی و اقتصادی به کودکان، والدین را از این دانش بی نصیب نکرده است و آنها را به عنوان یک معلم در خانه ،با خود همراه و همسو ساخته است .
تمامی کودکان و نوجوانانی که در دوره آموزشی این موسسه شرکت می کنند بدو ن پرداخت هزینه ای اضافه، والدینشان از دانش مالی برخوردار خواهند شد و قوانین و رفتارهای مالی را که باید با فرزندانشان داشته باشند طی پنج جلسه ی آموزشی به خوبی می آموزند .

سرفصل دروس

کل دوره

کارگاه‌های اموزشی به والدین

نقد و بررسی

0 امتیاز 0 از 0 امتیاز

5ستاره 0

4ستاره 0

3ستاره 0

2ستاره 0

1ستاره 0

عضویت کاربر

شما اجازه ثبت نام ندارید

بازنشانی کلمه عبور