کتاب کودکان ثروت ساز ایران

کودکان-ثروتساز-ایران، سواد مالی کودکان
در این کتاب می خوانیم:
زمانی که در آلفای ذهنی قرار بگیرید به راحتی می‌توانید با ضمیر ناخودآگاه خود ارتباط برقرار کنید حال چطور می‌توان در این آلفای ذهنی قرار گرفت وقتی به صورت آگاهانه مراقبه می‌کنید و در حالت خواب و بیداری به سر می‌برید در این حالت می‌توانید تصاویری از اهداف و زندگی ایده آل تان را در ذهن مرور کنید و باورهای مثبت را در ضمیر ناخودآگاهتان بکارید ذهن در موقعیت دیگری نیز در حالت آلفا قرار می‌گیرد زمانی که از خواب بیدار می‌شوید و یا قبل از اینکه به خواب بروید بهتر است باورهای جدید و تصاویر اهدافتان را طی این زمان‌ها در ذهن مرور کنید آیا فکر می‌کنید فقط در این زمان می‌توانید باورهای جدید را جایگزین باورهای قبلی کنیدکنید؟

معرفی کتاب کودکان ثروت ساز ایران

کتاب کودکان ثروت ساز ایران نوشتهٔ مریم اعیان است. انتشارات مانیان این کتاب را روانهٔ بازار کرده است. این اثر حاوی ۹۹راهکار برای افزایش هوش مالی والد و کودک است.

درباره کتاب کودکان ثروت ساز ایران

کتاب کودکان ثروت ساز ایران در فصل اول، انواع هوش «گاردنر» و ۳۴ نوع هوش «باکینگهام» را معرفی کرده که به شما کمک می‌کند ۵ الگوی برتر را در خود و فرزندتان شناسایی کنید. فصل دوم به تعریف هوش مالی و ضرورت و اهمیت آن برای کودکان و نوجوانان اشاره دارد. در این فصل، با تکنیک‌های آسانی متوجه چگونگی افزایش انواع هوش مالی در فرزندان خواهید شد. فصل سوم دربارهٔ انواع باورهای مخرب و محدودکننده است. همان‌طور که می‌دانید باورها نقش بسیار مهمی در زندگی ما دارند. شما می‌توانید باورهای محدودکننده‌تان درمورد ثروت را که مانع رسیدن به درآمد بالا شده، شناسایی کنید و آن‌ها تغییر دهید و باورهای مثبت و ثروت‌ساز را از کودکی در ذهن کودکانتان بگنجانید. فصل چهارم کتاب، دربارهٔ تعریف پول و ثروت است. چگونگی رسیدن به ثروت در عصر جدید را یاد می‌گیرید. در این فصل دربارهٔ ۴ بُعد ثروت که شامل ابعاد جسمی، ذهنی، روحی و معنوی است، صحبت شده است. فصل پنجم کتاب، شما را با پول و اهمیت آن، شرح تاریخچهٔ پول برای کودکان و اینکه پول از کجا می‌‎آید، آشنا می‌کند. می‌توانید با شیوه‌های صحیح استعدادیابی کودکان که در راستای علایق و مهارت‌هایشان است، خلاقیت و خودآگاهیشان را افزایش دهید تا مسیر کسب درآمد را برایشان هموارتر کنید؛ همچنین راه‌های افزایش خلاقیت و خودآگاهی کودکان و نوجوانان و رفتارهای درست با نوجوانان ذکر شده است. قواعد درست هدف‌گذاری و داشتن چشم‌انداز عالی برای آینده فرزند شما به‌شیوه‌ای بسیار آسان نیز بیان شده است.

در فصل ششم، انواع روش‌های کسب درآمد، راه‌‌اندازی کسب‌و‌کار آنلاین برای کودکان و نوجوانان و آموزش کامل بازاریابی و فروش ذکر شده است. در فصل هفتم، فرزند شما یاد می‌گیرد چگونه درآمدش را ثبت و مدیریت کند؛‌ همچنین با شیوهٔ بودجه‌بندی پول آشنا می‌شود. در فصل هشتم، یاد می‌گیرید پولی را که از بودجه‌بندی و پس‌انداز به دست آورده‌اید، چگونه سرمایه‌گذاری کنید تا بر ارزش آن افزوده شود. راه‌های مختلف سرمایه‌گذاری آموزش داده شده است. مهم‌ترین سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری روی استعداد فردی کودکان و نوجوانان است؛ همچنین انواع سرمایه‌گذاری مثل خرید مسکن، بیمهٔ عمر، طلا و سکه، بورس و… توضیح داده شده است. در فصل آخر، قوانین افزایش هوش مالی فرزندان را که از سن ۲ تا ۱۸سالگی را در بر می‌گیرد، فرا می‌گیرید.

پس با مطالعهٔ کتاب کودکان ثروت ساز ایران نوشتهٔ مریم اعیان، شما هم در کنار فرزندان خود، با مهارت‌های کسب درآمد، مدیریت پول، مدیریت هزینه‌ها، بودجه‌بندی‌ و انواع‌سرمایه‌گذاری آشنا‌ می‌شوید و می‌توانید در مسیر رسیدن به ثروت، موفقیت و خوشبختی گام بردارید.

نویسنده:مریم عیان
انتشارات:مانیان

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
کتاب-آرامش-مالی، سواد مالی کودکان

کتاب آرامش مالی

فهرست مطالب این مقاله: بخشی از کتاب آرامش مالی وقتی برای پرکردن باک اتومبیل جگوارم توقف کردم، باد سرد و…

بیشتر بخوانید
راهنمای سرمایه گذاری کودک و نوجوان، سواد مالی کودکان

سرمایه گذاری برای کودکان و نوجوانان

فهرست مطالب این مقاله: بخشی از مقدمه کتاب راهنمای سرمایه گذاری برای کودکان و نوجوانانسرفصل مطالب راهنمای سرمایه گذاری برای…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *